CENTRUM POZNAŃ SEAT / CUPRA

O nas

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki SEAT  / CUPRA w Poznaniu. Naszą działalność rozpoczęliśmy w listopadzie 2013 roku współpracując z Volkswagen Group Polska . 

Naszym Klientom udostępniamy największy salon SEATa w Wielkopolsce. Posiadamy bogate doświadczenie w sprzedaży detalicznej i flotowej. Nasi doradcy specjalizują się w obsłudze klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Mimo wyjątkowej sytuacji pracownicy naszego salonu są do Waszej dyspozycji jeszcze bardziej, niż dotychczas. Oferta naszego salonu jest dostępna online, a nasi konsultanci są gotowi na to, żeby odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania telefonicznie, starając się tym samym ograniczyć kontakt bezpośredni do niezbędnego minimum. Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

Oferujemy również specjalistyczny serwis oraz blacharnię. Wykorzystujemy najbardziej nowoczesny sprzęt, dzięki czemu zarówno diagnostyka, jak i naprawy są wykonywane sprawnie i skutecznie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi oraz pełne zadowolenie z oferowanych produktów i usług. Centrum Poznań to firma proponująca rozwiązaniami dla wymagających - potrafimy dopasować się do potrzeb rynku oraz indywidualnych oczekiwań Klientów.

U nas liczyć Państwo mogą na kompleksową obsługę – nasza załoga pomoże w wyborze samochodu, a także doradzi jak odpowiednio o niego zadbać podczas eksploatacji.

SEAT / CUPRA Centrum Poznań to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług i kompleksowego wsparcia ze strony profesjonalistów. Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu oraz serwisu SEAT / CUPRA.

CENTRUM POZNAŃ

Oferta

  • Sprzedaż aut nowych marki SEAT / CUPRA
  • Sprzedaż aut używanych marki SEAT / CUPRA
  • Kredyt/Leasing: VW Bank Polska   
  • Ubezpieczenia: PZU/ VW Ubezpieczenia   
  • Profesjonalną obsługę w Serwisie SEAT-a i CUPRA
  • Oferta dla firm   
  • Oryginalne akcesoria – sprzedaż i montaż   
  • Oryginalne części zamienne i akcesoria