SERWIS DEALERA SEAT / CUPRA W POZNANIU

Serwis Dealera SEAT

Serwis SEAT / CUPRA – Twoje auto pod pełną opieką

Poszukujesz serwisu aut w Poznaniu, któremu możesz zaufać? Sprawdź nasze usługi i oddaj swoje auto do serwisu SEAT / CUPRA w Poznaniu. Zaopiekujemy się Twoim autem najlepiej jak potrafimy.

Serwis SEAT / CUPRA Poznań - co nas wyróżnia?

Każdego klienta i każde zlecenie traktujemy poważnie – wykazujemy się pełnym profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dlatego też powierzając swój pojazd Autoryzowanemu serwisowi samochodowemu SEAT / CUPRA nie musisz się martwić – możesz nam zaufać, bo Twoje auto potraktujemy jak swoje.

Wyróżnia nas nie tylko dbałość o detale, ale i wysoka precyzja. Nie pozwalamy sobie na pomyłki, a o zadowolenie klienta dba nasz wykwalifikowany zespół serwisantów. Dajemy sobie czas na każde zlecenie i Twój pojazd potraktujemy wyjątkowo. I to niezależnie od tego czy jesteś naszym stałym klientem, czy może odwiedzisz nas po raz pierwszy.

Jakich prac się podejmiemy w serwisie SEAT / CUPRA Poznań?

Staramy się być elastyczni, dlatego niezależnie od problemu z jakim się do nas zgłosisz, postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Autoryzowany Serwis SEAT / CUPRA w Poznaniu oferuje między innymi usługi warsztatowe, z zakresu pomocy drogowej czy też transportowe. Pomożemy Ci również w kwestii napraw lakierniczych i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie w innych sprawach związanych z Twoim pojazdem. Naszym celem jest zadbać o to, by klient poczuł, że znalazł się w dobrych rękach, a jego samochodem zajmuje się wykwalifikowany zespół ekspertów.

Nie możesz przyjechać do serwisu SEAT / CUPRA Poznań? Zadzwoń!

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku awarii samochodu niemożliwym może być przyjechanie do nas, by przeprowadzić diagnostykę. Dlatego też chcąc umówić się z nami, możesz zadzwonić do serwisu SEAT / CUPRA w Poznaniu, poznać terminy oraz możliwy sposób naprawy usterki. Staramy się dostosowywać do klienta – pozostajemy elastyczni na tyle, na ile jest to możliwe.

Jeśli to potrzebne – przyjedziemy!

Nasz Autoryzowany serwis samochodowy SEAT / CUPRA w Poznaniu pozostając elastycznym, oferuje klientom również możliwość dojazdu do miejsca zamieszkania w celu oceny stanu pojazdu i ewentualnego przetransportowania go do warsztatu. Pomagamy zorganizować usługę holowania, a po przyjeździe auta do naszego warsztatu na lawecie przystępujemy do prac naprawczych.

Serwis SEAT / CUPRA to pełna elastyczność i dostępność

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady lub umówić się na wizytę. Postaramy się w miarę możliwości wyznaczyć krótki termin i sprawnie przeprowadzić naprawę z wcześniejszym przygotowaniem i zaakceptowaniem kosztorysu. Umów się i nie martw już o stan swojego samochodu! Serwis SEAT / CUPRA w Poznaniu zadba, by Twoje auto odzyskało wcześniejszą sprawność. 

ASO SEAT / CUPRA CENTRUM POZNAŃ

Oferta serwisu

  • Przeglądy serwisowe  
  • Podstawowe czynności serwisowe i diagnostyczne  
  • Naprawy blacharsko – lakiernicze  
  • Kontrola układów mechanicznych oraz elektrycznych  
  • Pakiet ubezpieczeń "Volkswagen Ubezpieczenia"  
  • Oryginalne części zamienne SEAT / CUPRA  
  • Akcesoria SEAT / CUPRA  
  • Wymiana opon
  • Park samochodów zastępczych