Poradnik

10-02-2021 11:21

Kiedy można zawracać na skrzyżowaniu?

Czy na każdym skrzyżowaniu, na którym nie umieszczono znaku zakazu zawracania, manewr ten faktycznie jest dopuszczony? Część kierowców doskonale wie,  gdzie można zawracać, wielu jednak robi to na tak zwanego „czuja”. Warto sobie przypomnieć obowiązujące na skrzyżowaniach zasady związane z zawr...

Czytaj więcej
14-12-2020 13:48

Samochód hybrydowy. Jak działa i jakie są rodzaje hybryd?

Samochód hybrydowy to takie auto, które wyposażono w silnik elektryczny oraz silnik spalinowy. Hybryda hybrydzie jednak nie równa. Sprawdzamy rodzaje najpopularniejszych na rynku aut hybrydowych

Czytaj więcej
28-11-2020 10:13

Seat Ibiza. I od święta, i na co dzień

Nowy Seat Ibiza potrafi zawrócić w głowie. Atrakcyjna sylwetka zwraca uwagę przechodniów – Ibiza jest jednak nie tylko piękna, zgrabna, ale i bardzo żywiołowa, co czyni ją idealnym autem na co dzień!

Czytaj więcej
23-11-2020 13:32

Tempomat adaptacyjny – czy warto dopłacić za aktywny tempomat ACC?

Nieustanny rozwój branży motoryzacyjnej przekłada się w większości na dwie podstawowe kwestie – bezpieczeństwo, a także komfort użytkowania pojazdu.

Czytaj więcej
25-10-2020 10:41

Matowy czy błyszczący? O typach i kolorach lakierów samochodowych słów kilka

Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów lakierów, które różnią się nie tylko barwą, ale także składem czy odpornością na uszkodzenia. Od tego, który wybierzesz, zależy to, jak będzie prezentował się Twój pojazd. 

Czytaj więcej